NOWOŚĆ WŚRÓD NASZYCH PRODUKTÓW!!

LEKKA I KOMPAKTOWA DMUCHAWA  DO LIŚCI MXDS21 FIRMY MAX - marki sprawdzonej i docenionej przez wielu naszych klientów.

DMUCHAWA SPALINOWA MXDS21 -  to urządzenie, które w szybki i łatwy sposób pomoże nam utrzymać porządek w naszych ogrodach lub na innych przydomowych terenach jak tarasy, podjazdy itp.

Duży przepływ powietrza dmuchawy MAX pozwoli na szybkie uprzątnięcie liści, skoszonej trawy, piasku czy innych odpadów organicznych nawet z trudno dostępnych miejsc.

Polecamy i zapraszamy na zakupy :-)

ZALETY DMUCHAWY SPALINOWEJ MXDS21:

  • wydajny silnik - doskonale poradzi sobie z pracą na większych powierzchniach,
  • ergonomiczna konstrukcja, wygodny i poręczny uchwyt - zapewnią komfortowa obsługę nawet podczas długotrwałego użytkowania,
  • rury i końcówki wykonane w wysokiej jakości tworzywa sztucznego HDPE - co zapewnia ich trwałość i odporność na warunki atmosferyczne,
  • szybka i prosta zmiana funkcjonalności urządzenia - wszystkie końcówki posiadają specjalne zamki i montowane są na wcisk.

Główne rura dmuchająca, składa się z dwóch części, dzięki czemu po rozłożeniu dmuchawa zajmuje niewiele miejsca co znacząco ułatwia jej przechowywanie.

Dołączone do zestawu końcówki pozwalają na różne skupienie strumienia powietrza, co z kolei pozwala na regulację siły nadmuchu i zwiększenie jej nawet do 320 km/h - dzięki temu urządzenie szybko poradzi sobie z zaplanowanymi pracami.

Dmuchawa spalinowa MAX to urządzenie o niezwykle kompaktowej i ergonomicznej konstrukcji, zaprojektowane tak, aby jego użytkowanie było proste, wygodne i bezpieczne, a użytkownicy mogli się cieszyć długą i bezawaryjną pracą.

2322

Dane Techniczne

Obroty
270-8100 obr/min
Silnik
dwusuwowy, chłodzony powietrzem
Mieszanka paliwowa
1:25
Pojemność silnika
42.4cc
Waga brutto/netto
6,3kg / 5,5kg
Przepływ powietrza
ok. 99 m/s
Moc maksymalna
1,55kW/2.1KM przy 8100 obr/min

Specyficzne kody

EAN
5901122714361

2 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodano Produkt do porównania