Filmowa prezentacja produktu - zapraszamy do obejrzenia:

NOWA - PORĘCZNA I NIEZWYKLE FUNKCJONALNA WKRĘTARKO-WIERTARKA  AKUMULATOROWA Z FUNKCJĄ UDARU ORAZ PODŚWIETLENIEM LED.

Wkrętarka ASCD-21VL z dwoma akumulatorami oraz pełnym zestawem niezbędnych akcesoriów.

WKRETARKA ASAKA  TO MOC, SZYBKOŚĆ I PRECYZJA DZIAŁANIA!

WKRĘTARKA ASAKA TO DOBRY WYBÓR!

Wiertarko-wkrętarka ASCD-21VL zasilana akumulatorami o napięciu 21V i pojemności 2.0Ah zapewnia komfort i wygodę pracy dzięki swojej mobilności i długiej pracy na jednym ładowaniu baterii. Wkrętarka akumulatorowa to niezwykle wygodne i praktyczne urządzenie przydatne przy montażu płyt gipsowo-kartonowych, skręcaniu mebli, pracy w drewnie, wierceniu oraz wielu innych czynnościach.

Niezwykle trwałe akumulatory zasilające silnik wiertarki sprawiają, że jest ona wydajna przy pracach różnego typu, nawet tych wymagających. Konstrukcja urządzenia zapewnia pewny chwyt oraz bezpieczeństwo podczas użytkowania. Podświetlenie diodą LED znacznie ułatwia pracę po zmroku i w ciemnych zakamarkach.

Wkrętarka posiada hamulec zatrzymujący głowicę w momencie puszczenia włącznika, co zapewnia jeszcze większą precyzję i kontrolę nad urządzeniem. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w regulację momentu obrotowego z funkcją blokady sprzęgła, co pozwala na użycie go jako małej, poręcznej wiertarki.

Wkrętarka wyposażona została w potencjometryczną regulację obrotów we włączniku oraz dwa biegi, dzięki czemu jest ona niezwykle uniwersalna oraz precyzyjna. Dodatkowo funkcja udaru ułatwia wiercenie w twardych podłożach takich jak beton, ceramika budowlana itp.

Zastosowana głowica samozaciskowa pozwala na szybki montaż wierteł i bitów od 0,8mm aż do 10mm. Natomiast dołączona do zestawu przedłużka pozwoli na pracę w ciasnych i trudno dostępnych miejscach.

Wiertarka posiada wskaźniki informujące o poziomie naładowania akumulatorów, dzięki czemu mamy pełna kontrolę nad długością pracy urządzenia.

W urządzeniu zastosowano akumulatory litowo jonowe (Li - Ion) dzięki czemu są one trwałe i skutecznie zasilają wiertarkę . Akumulatory posiadają funkcję szybkiego ładowania i wraz z dostarczaną ładowarką ładują się do pełna w ciągu 1 godziny!

Wraz z wkrętarka otrzymują Państwo bogaty zestaw akcesoriów, który pozwoli na natychmiastowe rozpoczęcie pracy.

Całość dostarczana w wygodnej walizce z tworzywa sztucznego, co znacząco ułatwia jej przechowywanie i transportowanie.

Wkrętarko-wiertarka akumulatorowa ASCD-21VL+2 akumulatory

  • Wkrętarka ASCD-21VL
  • 2 akumulatory 21V LI-ION
  • Ładowarka
  • Zestaw akcesoriów (widoczny na zdjęciu)
  • Instrukcja obsługi
  • Walizka
1979

Dane Techniczne

Zasilanie
akumulator LI-ION 21V/2.0Ah
Uchwyt wiertarski
do 10mm
Obroty (1/2 bieg)
0-450rpm / 0-1650rpm
Czas ładowania
1h
Ilość biegów
2

Specyficzne kody

EAN
5901122711551
Nowy produkt

Zobacz także

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodano Produkt do porównania