SUPER NOWOŚĆ WŚRÓD NASZYCH PRODUKTÓW!!

UNIWERSALNA I NIEZWYKLE FUNKCJONALNA DMUCHAWA  DO LIŚCI 4W1 FIRMY ASAKA - to marka, której produkty wyróżniają się zaawansowaną japońską technologią, wysoką jakością wykonania oraz skutecznością działania.

DMUCHAWA SPALINOWA ASDS41 4W1 -  to urządzenie, które w szybki i łatwy sposób pomoże nam utrzymać porządek w naszych ogrodach lub na innych przydomowych terenach jak tarasy, podjazdy itp.

DMUCHAWA SPALINOWA ASAKA  4W1 TO POMOCNIK NA CAŁY OKRĄGŁY ROK:

  • w zimie odśnieży,
  • jesienią  zmiecie, odkurzy i rozdrobni suche liście,
  • a wiosną i w lecie pomoże np. ze skoszoną trawą lub innymi odpadami organicznymi.

DMUCHAWA, ODKURZACZ, ROZDRABNIACZ, ODŚNIEŻACZ - 4 PRAKTYCZNE FUNKCJE W 1 URZĄDZENIU - ASAKA ASDS41 - POLECAMY!

ZALETY DMUCHAWY SPALINOWEJ  ASDS41:

  • 4 funkcje w 1: dmuchawa, odkurzacz, rozdrabniacz, odśnieżacz,
  • wydajny, mocny silnik - doskonale poradzi sobie z pracą na większych powierzchniach,
  • ergonomiczna konstrukcja, wygodny i poręczny  uchwyt - zapewnią komfortowa obsługę nawet podczas długotrwałego użytkowania,
  • mocne metalowe noże rozdrabniające - szybko rozdrobnią i zmniejszą objętość liści, co pozwoli uniknąć nam ciągłego opróżniania  zapełnionego worka,
  • pojemny 60-litrowy worek - wyposażony w uchwyt na ramię, boczne kieszenie na dodatkowe akcesoria oraz zamek błyskawiczny, który wystarczy tylko rozsunąć, aby wysypać jego zawartość,
  • rury i końcówki wykonane w wysokiej jakości tworzywa sztucznego HDPE - co zapewnia ich trwałość i odporność na warunki atmosferyczne,
  • szybka i prosta zmiana funkcjonalności urządzenia - wszystkie końcówki posiadają specjalne zamki i montowane są na wcisk.

Główne rury (odkurzająca i dmuchająca), składają się z dwóch części, dzięki czemu po rozłożeniu dmuchawa zajmuje niewiele miejsca co znacząco ułatwia jej przechowywanie.

Dołączone do zestawu dwie końcówki pozwalają na różne skupienie strumienia powietrza, co z kolei pozwala na regulację siły nadmuchu i zwiększenie jej nawet do 395 km/h - dzięki temu urządzenie szybko poradzi sobie z zaplanowanymi pracami.

Dmuchawa spalinowa 4w1 firmy ASAKA to urządzenie o niezwykle kompaktowej i ergonomicznej konstrukcji, zaprojektowane tak, aby jego użytkowanie było proste, wygodne i bezpieczne, a użytkownicy mogli się cieszyć długą i bezawaryjną pracą.

2323

Dane Techniczne

Obroty
270-8100 obr/min
Silnik
dwusuwowy, chłodzony powietrzem
Mieszanka paliwowa
1:25
Pojemność silnika
42.4cc
Waga brutto/netto
6,3kg / 5,5kg
Przepływ powietrza
ok. 99 m/s
Moc maksymalna
3kW/4.1KM przy 8100 obr/min

Specyficzne kody

EAN
5901122714378

2 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodano Produkt do porównania