Zestaw sprężarka, pompa do kompresora wraz z silnikiem elektrycznym to idealne rozwiązanie dla każdego, kto posiada uszkodzony agregat sprężarkowy w swoim kompresorze olejowym. W przypadku, gdy zbiornik, zawory, presostat i reszta osprzętu są w dobrej kondycji lub zamierzamy zbudować własny kompresor oferowany zestaw jest idealnym rozwiązaniem które łączy w sobie wydajność, niewygórowaną cenę oraz prostotę instalacji.

Oferowany zestaw wyposażono w sprężarkę z dwoma cylindrami w układzie V. Oznacza to, iż w urządzeniu pracuje sprężarka wyposażona w dwa tłoki, każdy w oddzielnym cylindrze w układzie V. Takie rozwiązanie pozwala osiągnąć maksymalnie dużą wydajność ze stosunkowo niewielkiej wymiarowo sprężarki. W sprężarce zamontowane zostały utwardzane, żeliwne cylindry gwarantujące długą żywotność oraz wydajne chłodzenie sprężarki.

Obudowa agregatu sprężarkowego została odlana z niezwykle trwałego stopu duraluminium, cechującego się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz bardzo dobrą zdolnością do odprowadzania ciepła do otoczenia.

Silnik urządzenia cechuje się mocą maksymalną na poziomie 3.3kW oraz obrotami rzędu 2850rpm. Silnik jest bezpośrednio połączony mechanicznie z pompą powietrza, dzięki czemu zwiększona jest jej żywotność oraz ograniczone grzanie się układu.

Wziernik oleju pomoże kontrolować odpowiednie naolejenie urządzenia.

Wszystkie elementy pompy wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają długotrwałą i bezawaryjną pracę urządzenia.

1615

Dane Techniczne

Moc
3,3kW / 4,5HP
Obroty
2850rpm
Dedykowana pojemność butli
50L/100L
Ciśnienie robocze
8 Bar
Wydajność na zasysaniu
350 l/min
Silnik
2 cylindrowy w układzie V

Specyficzne kody

EAN
5901122701644
Nowy produkt

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodano Produkt do porównania