Podnośnik Pneumatyczny Bałwanek 3,5t - Efektywność i Bezpieczeństwo w Warsztacie

Podnośnik Pneumatyczny ASPP3,5T "bałwanek" - udźwig do 3,5tony!

Potrzebujesz solidnego i niezawodnego podnośnika do prac mechanicznych przy samochodzie? Oto rozwiązanie, które ułatwi Ci każdą naprawę. Prezentujemy podnośnik pneumatyczny ASPP3,5T - SOLIDNY, BEZPIECZNY I ŁATWY W OBSŁUDZE!

✅ Główne Zalety: 

  • Solidna Konstrukcja: Wykonany z najwyższej jakości materiałów, nasz podnośnik zapewnia niezawodność i trwałość przez lata użytkowania.
  • Łatwość Obsługi: Dzięki prostemu w obsłudze systemowi pneumatycznemu, podnoszenie i opuszczanie pojazdów jest intuicyjne i bezproblemowe.
  • Wszechstronność: Doskonały do zastosowań w warsztatach samochodowych, stacji diagnostycznych oraz dla hobbystów pracujących w garażu. 
  • Bezpieczeństwo: Solidne oparcie dla podwozia pojazdu oraz precyzyjne podnoszenie zapewniają bezpieczeństwo podczas pracy.

✅ Nasz podnośnik pneumatyczny to idealne rozwiązanie dla profesjonalnych mechaników oraz pasjonatów motoryzacji, którzy cenią sobie wygodę, bezpieczeństwo i efektywność. Dzięki wyjątkowej konstrukcji bałwanka, podnoszenie pojazdów staje się szybsze, łatwiejsze i bardziej precyzyjne niż kiedykolwiek wcześniej.

✅ Podnośnik ASPP3,5T to urządzenie idealne dla warsztatów, serwisów samochodowych oraz miejsc, gdzie konieczne jest podniesienie pojazdów czy maszyn.

Podnośnik charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami, lekkością oraz prostotą użytkowania, dzięki zasilaniu sprężonym powietrzem. 
✅ Wyposażony w dwa zawory (wlotowy i wylotowy) dla bezpieczeństwa i komfortu pracy, a także dwie koła ułatwiające transport i pozycjonowanie. Solidna konstrukcja z zbrojonego kauczuku oraz wewnętrzny teleskop zapewniają stabilność i długotrwałe użytkowanie.

2660

Dane Techniczne

Udźwig
3,5t
Wysokość podnoszenia
150-400mm
Ciśnienie
6-12bar
Waga
18kg

Specyficzne kody

EAN
5901122716709
Nowy produkt

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodano Produkt do porównania