Podnośnik hydrauliczny niskoprofilowy firmy Lex typu żaba to idealne narzędzie do podnoszenia wszelkiego rodzaju pojazdów. Jest to niezbędne narzędzie w przydomowym warsztacie, garażu, a także w warsztatach samochodowych i serwisach.

Podnośnik składa się na minimalną wysokość 80mm, dzięki czemu umożliwia podnoszenie samochodów obniżonych, sportowych oraz tuningowanych. Żaba wykonana została z grubej blachy stalowej pomalowanej proszkowo. Taki materiał zapewnia odpowiednią sztywność całej konstrukcji. Podnośnik wyposażony w zawór spustowy zintegrowany z zaworem bezpieczeństwa.

Całe urządzenie posiada konstrukcję opartą o zasadę dźwignika ramieniowego z napędem hydraulicznym. Podnośnik posiada 2-skrętne koła ułatwiające manewrowanie oraz 2 koła stałe. Dzięki takiemu układowi osoba obsługująca jest w stanie precyzyjnie ustawić podnośnik w żądanym miejscu pod pojazdem.

Żaba jest w stanie podnieść ramię na wysokość maksymalnie 360mm z założonym elementem wydłużającym widocznym na zdjęciach. Podnośnik tego typu to idealne rozwiązanie do przewożenia w pojeździe na wypadek awarii, a także jako stacjonarne urządzenie do podnoszenia pojazdów.

0992

Dane Techniczne

Wysokość podnoszenia
80-360mm
Maksymalne obciążenie
2,5t
Nowy produkt

7 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodano Produkt do porównania