Kompresor 100l olejowy Sprężarka 2 tłoki Reduktor Odwadniacz

NOWE, NIEZAWODNE KOMPRESORY FIRMY ASAKA!

MOC - WYTRZYMAŁOŚĆ - FUNKCJONALNOŚĆ -  100 LITROWY KOMPRESOR ASAKA ASC100V z wydajną 2 tłokową sprężarką w układzie V.

KOMPRESOR ASC100V to urządzenie niezwykle przydatne i użyteczne zarówno w przydomowych garażach jak i profesjonalnych warsztatach.

Polecamy i zapraszamy na zakupy.

CHARAKTERYSTYKA:

  • Wysoka jakość materiałów - trwałość działania
  • Wydajna 2-tłokowa sprężarka w układzie V
  • Utwardzane żeliwne cylindry
  • Żeliwna obudowa sprężarki
  • Zabezpieczenie termiczne
  • Reduktor ciśnienia z odwadniaczem
  • 2 szybkozłącza
  • 2 manometry
  • Czytelny wziernik poziomu oleju
  • 2 koła + metalowa antypoślizgowa rączka - mobilność

Kompresor ASC-100V wyposażony został w 2-tłokową sprężarkę w układzie V, co pozwala osiągnąć wydajność 490l/min.

W sprężarce zamontowane zostały utwardzane, żeliwne cylindry gwarantujące długą żywotność oraz wydajne chłodzenie sprężarki.

Obudowa agregatu sprężarkowego została odlana również z trwałego żeliwa, cechującego się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz bardzo dobrą zdolnością do odprowadzania ciepła do otoczenia.

Silnik urządzenia cechuje się mocą maksymalną na poziomie 3.3kW oraz obrotami rzędu 2850rpm. Dzięki odpowiedniemu przełożeniu sprężarka pracuje na niskich obrotach rzędu 1200rpm, dzięki czemu zwiększona jest jej żywotność oraz ograniczone grzanie się układu. Silnik jest wyposażony w zabezpieczenie termiczne chroniące go przed przeciążeniem.

Kompresor wyposażony został w 2 szybkozłącza oraz 2 czytelne manometry, umożliwiające stałą kontrolę ciśnienia. Zastosowany reduktor ciśnienia redukuje i utrzymuje stałe ciśnienie robocze, a połączony z nim odwadniacz  filtruje, odwadnia i oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń.

Wyłącznik ciśnieniowy pozwala na łatwą regulację momentu załączania się kompresora w zależności od ciśnienia na wyjściach oraz na pracę w automacie. Regulacja odbywa się przez dokręcenie lub odkręcenie jednej nakrętki, dzięki czemu jest szybka, intuicyjna i prosta. Kompresor automatycznie wyłącza się po osiągnięcia ciśnienia 8 BAR.

Konserwacja sprężarki jest niezwykle prosta dzięki zastosowaniu czytelnego wziernika, na którym widać czy poziom oleju jest prawidłowy. Zastosowanie dużych i trwałych łożysk na wale korbowym pozwala uniknąć nieoczekiwanych awarii i zapewnia długą żywotność całej konstrukcji.

Kompresor wyposażony został w kółka oraz metalowe uchwyty. Takie oprzyrządowanie znacząco ułatwia przemieszczanie urządzenia oraz odpowiednie jego ustawienie w miejscu pracy.

Kompresor  jak i jego poszczególne części wykonany z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów, co pozwoli na jego długie i bezawaryjne użytkowanie.

2356_1

Dane Techniczne

Zasilanie
230V~50Hz
Moc
3,3kW / 4,5HP
Maksymalna prędkość oborotowa
2850rpm
Pojemność zbiornika
100l
Ciśnienie robocze
8 Bar
Wydajność
490 l/min

Specyficzne kody

EAN
5901122714613
Nowy produkt

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodano Produkt do porównania