PODNOŚNIK DO PŁYT GIPSOWYCH ALPPG35M - PODNOSZENIE DO 3.5M 

Korzystając z podnośnika PPG35M znacznie przyspieszysz prace remontowo-wykończeniowe, jego prosta konstrukcja i łatwość w użytkowaniu zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo pracy.

MOŻLIWOŚĆ ZŁOŻENIA PODSTAWY TAK ABY MOŻNA BYŁO NIM PRZEJECHAĆ PRZEZ DRZWI W BUDYNKU.

Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż płyt na powierzchniach ukośnych oraz w ciasnych miejscach

Mocny i solidny podnośnik do płyt gipsowych jest niezbędnym narzędziem przy pracach związanych z wykończeniami, przy podwieszanych sufitach oraz montażem płyt G-K. Sprawdzi się więc idealnie przy remontach w gospodarstwach domowych, a także na budowach oraz w firmach zajmujących się remontami. Urządzenie nadaje się do montażu nawet dużych płyt o wymiarach 128 x 488.

Cała konstrukcja urządzenia została wykonana ze stali pokrytej powłoką ochronną w kolorze niebieskim. Specjalnie zaprojektowany system bloczków oraz kołowrotek umożliwia gładkie podnoszenie i opuszczanie płyty wraz z wysięgnikiem bez konieczności użycia dużej siły. Wysięgnik po podniesieniu blokuje się na żądanej pozycji. Do jego ponownego opuszczenia służy wygodna dźwignia. 

Całość jest niezwykle stabilna i mobilna. Urządzenie bez płyty waży około 43kg,dzięki czemu pewnie stoi na podłożu i stanowi dobre wsparcie dla podnoszonych płyt G-K lub OSB.

Podstawa z 3 kołami z możliwością blokady zapewnia stabilność i mobilność urządzenia. Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż płyt na powierzchniach ukośnych, na wysokości do 3,5m oraz w ciasnych miejscach.

Całość po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca dzięki czemu można bez problemu magazynować urządzenie w mniejszych pomieszczeniach. Złożenie jest niezwykle proste i zamyka się w kilku krokach. Urządzenie zostało wyposażone w system zapobiegający przypadkowemu składaniu się konstrukcji podczas użytkowania.

2597

Dane Techniczne

Minimalny zasięg w pionie
140cm
Maksymalny zasięg
350cm
Wymiary po złożeniu
130x60x19 cm
Min. wymiar stelażu roboczego
91x128cm
Maks. wymiar stelażu roboczego
91x290cm
Maksymalny wymiar płyty G-K
128 x 488cm
Maksymalny ciężar płyty G-K
68kg

Specyficzne kody

EAN
5901122716419
Nowy produkt

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodano Produkt do porównania