Zapraszamy do obejrzenia filmowej prezentacji produktu:


NOWOCZESNA I NIEZWYKLE FUNKCJONALNA SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA Z ELEKTRONICZNĄ REGULACJĄ OBROTÓW OD FIRMY AL-FA -  MARKI SPRAWDZONEJ I DOCENIONEJ PRZEZ WIELU NASZYCH KLIENTÓW!

Szlifierka kątowa ALAGC125-A3 to doskonałe narzędzie o szerokim zastosowaniu zarówno w pracach domowych jak i warsztatowych. Mocna i precyzyjna szlifierka przeznaczona m.in. do cięcia blach, rur, kątowników, płaskowników itp. jak również do szlifowania spawów, wygładzania i usuwania zadziorów z elementów stalowych oraz innej obróbki metali kolorowych. Po założeniu talerza szlifierskiego można szlifować różnego rodzaju powierzchnie, a przy użyciu odpowiedniej tarczy diamentowej sprawnie i szybko ciąć glazurę, terakotę, gres itp.

W szlifierce zastosowano mocny i praktycznie bezawaryjny oraz energooszczędny silnik bezszczotkowy, nie posiadający elementów ciernych w postaci szczotek, które się zużywają lub mogą ulec uszkodzeniu. Wysoka prędkość obrotowa 8.500 obr/min pozwala na sprawną i szybka pracę, szczególnie tam, gdzie nie ma możliwości podłączenia urządzenia do prądu.

Funkcjonalna konstrukcja i smukła obudowa w części chwytowej pozwala na łatwa i wygodną obsługę urządzenia. Ergonomiczny uchwyt urządzenia pokryty jest materiałem antypoślizgowym, co gwarantuje pewny chwyt i zwiększa bezpieczeństwo pracy.

Oferowana przez nas szlifierka jako jedna z nielicznych na rynku posiada elektroniczną regulację obrotów. Obroty ustawiamy poprzez naciśnięcie czerwonego przycisku (widocznego na zdjęciu powyżej) oraz wybraniu jednej z 3 dostępnych prędkości obrotowych.

Obok regulacji obrotów znajdują się również diody sygnalizujące poziom naładowania akumulatorów.

Łatwo dostępna blokada wrzeciona zapewnia szybką i łatwą wymianę tarczy przy użyciu jednego klucza, a duży włącznik usytuowany w środkowej części urządzenia oraz dodatkowa rączka, którą można zamontować z dwóch stron znacząco usprawniają pracę z urządzeniem.

Dzięki nowoczesnej konstrukcji oraz ułożyskowaniu jest polecana do pracy pod dużym obciążeniem. Urządzenie nadaje się do stosowania tarcz różnego rodzaju o średnicy 125mm.

W urządzeniu zastosowano mocne 36V akumulatory litowo jonowe (Li - Ion) o pojemności 3,0Ah, które są niezwykle trwałe i skutecznie zasilają szlifierkę. Baterie Li-Ion nie posiadają również efektu pamięci, dzięki czemu można je doładowywać w dowolnym czasie.

Akumulatory doładujemy w krótkim czasie za pomocą dołączonej do zestawu ładowarki z funkcją szybkiego ładowania.

Urządzenie wraz z całym osprzętem dostarczane jest w wygodnej walizce z tworzywa sztucznego, co znacząco ułatwia jego przechowywanie i transportowanie.

Szlifierka kątowa akumulatorowa 36V ALAGC125-A3

  • Szlifierka
  • 2 akumulatory LI-ION 36V
  • Ładowarka
  • Osłona tarczy
  • Uchwyt prostopadły
  • Klucz do zmiany tarczy
  • Instrukcja obsługi
1865

Dane Techniczne

Zasilanie
Akumulator LI-ION 36V/3.0Ah
Obroty
8500rpm
Gwint
M14
Średnica tarczy szlifierki
125mm

Specyficzne kody

EAN
5901122704928
Nowy produkt

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodano Produkt do porównania