Zapraszamy do obejrzenia filmowej prezentacji produktu:

Szlifierka prosta została specjalnie zaprojektowana do różnorodnych zadań szlifierskich. Może być używana do wyrównywania powierzchni, jak i również czyszczenia spoin spawalniczych, szczotkowania i polerowania z użyciem akcesoriów ściernych. Idealnie sprawdzi się więc w gospodarstwach domowych, garażach, warsztatach, a także w przemyśle oraz firmach zajmujących się obróbką metalu, tworzyw sztucznych itd.

Dzięki zastosowaniu ergonomicznej obudowy o małej średnicy jest ona poręczna i wygodna w użyciu. Obudowa została wykonana z niezwykle trwałego tworzywa sztucznego o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz zużycie. Osłona frontowa wykonana została natomiast z metalu, dzięki czemu jest odporna na trudne warunki pracy, odpryski i naprężenia.

Szlifierka posiada również szeroki zakres regulacji obrotów, dzięki czemu można ustawić dowolną prędkość w pięciu zakresach. Takie rozwiązanie zapewnia urządzeniu uniwersalność i gwarantuje możliwość dostosowania parametrów pracy do konkretnych materiałów. Szlifierka palcowa może być używana również z takimi akcesoriami jak: kamienie szlifierskie, dyski polerskie, szczotki druciane oraz specjalne, pokryte tytanem frezy.

Maksymalna średnica narzędzia to 25mm. Łopatkowa dźwignia włącznika pozwala na wygodną obsługę narzędzia jedną ręką.

Urządzenie posiada na frontowej obudowie specjalnie wyprofilowaną płaską powierzchnię o średnicy 43mm, która może służyć do umieszczenia go w stojaku, na statywie lub jako element bardziej skomplikowanego urządzenia.

0878

Dane Techniczne

Zasilanie
230V~50Hz
Moc
1500W
Długość przewodu
2m
Uchwyt
6mm
Obroty (1-5 biegów)
7000-26000rpm

Specyficzne kody

EAN
5901122700340
Nowy produkt

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodano Produkt do porównania