Elektryczna ostrzałka do łańcuchów MXCG-01 z dźwignią do sterowania blokadą łańcucha i 2 tarczami.

NOWA JAKOŚĆ - solidne wykonanie, wytrzymałe materiały, niezawodna i stabilna konstrukcja!

Ostrzałka firmy MAX szybko i sprawnie naostrzy stępione łańcuchy pił i pilarek!

Elektryczna ostrzałka do łańcuchów to niezwykle przydatne urządzenie wszędzie tam, gdzie wykorzystuje się piły elektryczne oraz spalinowe. Dzięki temu urządzeniu stępione łańcuchy tnące odzyskają nowe życie i posłużą przy niejednym cięciu.

Ostrzałka wyposażona została w mocny i wydajny silnik indukcyjny o mocy 650W oraz 5300 obrotów na minutę. Dzięki tym parametrom bez problemu zaostrzymy stępione łańcuchy, nawet te wykonane z twardych materiałów.

Płynna regulacja napięcia łańcucha oraz regulacja kąta ostrzenia z precyzyjną podziałką pozwala na naostrzenie każdego ogniwa w sposób powtarzalny bez potrzeby jego nadmiernego napinania. Ostrzałka wyposażona została w obracane imadło z regulacją kąta ostrzenia (kąt obrotu 30st), oraz ogranicznik głębokości szlifowania, które umożliwiają naostrzenie łańcucha w bardzo precyzyjny sposób.

Metalowa dźwignia umożliwia w łatwy sposób sterować blokadą łańcucha, co w połączeniu z czytelną skalą zapewnia precyzyjne ostrzenie i komfortową pracę.

Dzięki zastosowaniu specjalnej tarczy szlifierskiej o średnicy 104mm może być używana do ostrzenia każdego rodzaju łańcucha stosowanego w pilarkach spalinowych oraz elektrycznych, niezależnie od mocy, skoku łańcucha lub producenta piły.

GRATIS druga tarcza szlifierska 108x22mm!

Ostrzałka MXCG-01 to praktyczne i funkcjonalne urządzenie, wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów. Dzięki umieszczonym w podstawie otworom, możemy ją przymocować do podłoża, co pozwoli na stabilną pracę z urządzeniem.

Elektryczna ostrzałka do łańcuchów 650W MXCG-01

  • Ostrzałka elektryczna 650W
  • 2 tarcze szlifierski
  • Instrukcja obsługi
2083

Dane Techniczne

Zasilanie
230V~50Hz
Moc
650W
Obroty
5300rpm
Wymiary tarczy
108x3,2x22mm
Regulacja kąta stołu
0-35°

Specyficzne kody

EAN
5901122712121

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodano Produkt do porównania