Elektryczna ostrzałka do łańcuchów ALCG-01 z 2 tarczami.

NOWA JAKOŚĆ - solidne wykonanie, wytrzymałe materiały, niezawodna i stabilna konstrukcja!

Ostrzałka firmy AL-FA szybko i sprawnie naostrzy stępione łańcuchy pił i pilarek!

Elektryczna ostrzałka do łańcuchów to niezwykle przydatne urządzenie wszędzie tam, gdzie wykorzystuje się piły elektryczne oraz spalinowe. Dzięki temu urządzeniu stępione łańcuchy tnące odzyskają nowe życie i posłużą przy niejednym cięciu.

Ostrzałka wyposażona została w mocny i wydajny silnik indukcyjny o mocy 650W oraz 4800 obrotów na minutę. Dzięki tym parametrom bez problemu zaostrzymy stępione łańcuchy, nawet te wykonane z twardych materiałów.

Płynna regulacja napięcia łańcucha oraz regulacja kąta ostrzenia z precyzyjną podziałką pozwala na naostrzenie każdego ogniwa w sposób powtarzalny bez potrzeby jego nadmiernego napinania. Ostrzałka wyposażona została w obracane imadło z regulacją kąta ostrzenia (kąt obrotu 30st), oraz ogranicznik głębokości szlifowania, które umożliwiają naostrzenie łańcucha w bardzo precyzyjny sposób.

Antypoślizgowa rękojeść zapewnia bezpieczną i komfortową pracę, a dzięki umieszczonym w podstawie otworom, możemy ostrzałkę przymocować do podłoża (śruby w zestawie), co pozwoli na stabilną pracę z urządzeniem.

Dzięki zastosowaniu specjalnej tarczy szlifierskiej o średnicy 104mm może być używana do ostrzenia każdego rodzaju łańcucha stosowanego w pilarkach spalinowych oraz elektrycznych, niezależnie od mocy, skoku łańcucha lub producenta piły.

GRATIS druga tarcza szlifierska 104x22mm!

Elektryczna ostrzałka do łańcuchów 650W ALCG-01

  • Ostrzałka elektryczna 650W
  • 2 tarcze szlifierski
  • 2 śruby do przymocowania do podłoża
  • Instrukcja obsługi
2084

Dane Techniczne

Zasilanie
230V~50Hz
Moc
650W
Wymiary tarczy
104x22mm
Regulacja kąta stołu
0-30°

Specyficzne kody

EAN
5901122712114

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodano Produkt do porównania