Odkurzacz do basenów i zbiorników wodnych ERB1800 idealnie nadaje się do czyszczenia każdego rodzaju powierzchni wypełnionych wodą, nawet mocno zanieczyszczonych. Dzięki swojej zaawansowanej konstrukcji można go również używać jako odkurzacza warsztatowego do wciągania zanieczyszczeń suchych oraz mokrych. W urządzeniu tym zastosowano wysokowydajny silnik elektryczny o mocy 1800W i wytrzymały zbiornik wykonany z trwałego tworzywa sztucznego. Takie rozwiązanie pozwala zachować go w dobrej kondycji przez długi czas pomimo kontaktu w wodą. 

W odkurzaczu przewidziano 2 tryby pracy, które można zdefiniować poprzez ustawienie włącznika w pozycji I lub II. Włącznik ustawiony w pozycji I pozwala na wykorzystanie urządzenia jako standardowego odkurzacza warsztatowego. Tryb ten pozwala na normalną pracę, wciąganie zanieczyszczeń stałych, pyłu, kurzu, a także umożliwia odkurzanie na mokro. Ustawienie włącznika w pozycji II sprawia, że urządzenie możemy używać do oczyszczania zbiorników wodnych, takich jak oczka wodne, baseny itp. W tym trybie urządzenie ma włączoną funkcję automatycznego opróżniania zbiornika z wody, poprzez gruby wąż wylotowy z zamontowaną siatką filtrującą. Dzięki zastosowaniu tak prostego i funkcjonalnego włącznika możemy zmienić tryb pracy jednym ruchem ręki. Jest to niezwykle przydatne rozwiązanie, które pozwala na ustawienie urządzenia do swoich indywidualnych potrzeb. Górna obudowa oraz dolna podstawa wykonane zostały z niezwykle twardego tworzywa sztucznego, które jest nie tylko odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale także na zużycie i szkodliwe czynniki zewnętrzne. Zastosowane w odkurzaczu hermetycznego włącznika pozwala uniknąć jego awarii z powodu zapylenia lub wilgoci.

Urządzenie bez problemu zbiera wszelkie rodzaje zanieczyszczeń, zarówno suche, jak i mokre. Kółka znajdujące się u podstawy urządzenia ułatwiają przemieszczanie urządzenia podczas pracy. Dołączona do odkurzacza rura giętka o długości 4m oraz segmentowa rura sztywna w połączeniu z końcówkami do różnych zastosowań stanowią kompleksowe rozwiązanie dla każdego warsztatu oraz garażu, a także gospodarstw domowych i dłuższych prac przy oczyszczaniu rozległych zbiorników wodnych. Odkurzacz oferowany na aukcji jest bezworkowy, oznacza to, iż do jego pracy nie jest wymagany standardowy worek papierowy. Silnik jest zabezpieczony przed zanieczyszczeniami filtrem workowym płóciennym oraz filtrem siatkowym (Oba widoczne na zdjęciach).

1043

Dane Techniczne

Zasilanie
230V~50Hz
Moc
1800W
Pojemność zbiornika
25l
Ciśnienie robocze
16kPa
Długość rury ssącej
4m
Średnica rury ssącej
35mm
Długość rury sztywnej
4 x 40cm
Długość rury wylotowej
2m
Średnica rury wylotowej
54mm
Waga
6,5kg

Specyficzne kody

EAN
5901122700579
Nowy produkt

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodano Produkt do porównania