Odkurzacz przemysłowy ER2000 idealnie nadaje się do czyszczenia mokrych i suchych powierzchni. W urządzeniu tym zastosowano wysokowydajny silnik elektryczny o mocy 2200W i wytrzymały zbiornik ze stali nierdzewnej.


Zintegrowane gniazdko znajdujące się w górnej części pokrywy odkurzacza służy do podłączenia osprzętu i narzędzi elektrycznych o mocy do 2000W. Można go używać wraz ze szlifierką wysięgnikową do gipsu, szlifierkami do drewna oraz innymi elektronarzędziami posiadającymi wylot odpylający. Niedaleko gniazdka elektrycznego umieszczono także potencjometr służący do regulacji mocy silnika, a co za tym idzie siły ssącej oraz poziomu hałasu. Jest to niezwykle przydatne rozwiązanie, które pozwala na ustawienie urządzenia do swoich indywidualnych potrzeb.

Górna obudowa oraz dolna podstawa wykonane zostały z niezwykle twardego tworzywa sztucznego, które jest nie tylko odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale także na zużycie i szkodliwe czynniki zewnętrzne. Zastosowanie w odkurzaczu hermetycznego włącznika pozwala uniknąć jego awarii z powodu zapylenia lub wilgoci.

Urządzenie bez problemu zbiera wszelkie rodzaje zanieczyszczeń, zarówno suche, jak i mokre. Kółka znajdujące się u podstawy urządzenia ułatwiają przemieszczanie urządzenia podczas pracy. Dołączona do odkurzacza rura giętka oraz teleskopowa rura metalowa w połączeniu z końcówkami do różnych zastosowań stanowią kompleksowe rozwiązanie dla każdego warsztatu oraz garażu, a także gospodarstw domowych. Odkurzacz oferowany na aukcji jest bezworkowy, oznacza to, iż do jego pracy nie jest wymagany standardowy worek papierowy. Silnik jest zabezpieczony przed zanieczyszczeniami filtrem workowym płóciennym oraz filtrem siatkowym (oba widoczne na zdjęciach).

Odkurzacze przemysłowe znajdują zastosowanie we wszelakich zakładach produkcyjnych i fabrykach, na przykład w zakładach wytwarzających meble czy stolarkę okienną. Przydatne są one także na różnego typu budowach oraz przy pracach remontowych i hobbystycznych.

Odkurzacz warsztatowy ER2000 - 2200W 20L:

  • Odkurzacz
  • Elastyczna rura ssąca
  • Teleskopowa rura
  • Ssawka podłogowa
  • Ssawka szczelinowa
  • Komplet kół
  • Instrukcja obsługi
0443

Dane Techniczne

Zasilanie
230V~50Hz
Moc
2000W
Pojemność zbiornika
20l
Długość rury ssącej
1,8m
Średnica rury ssącej
36mm
Długość przewodu zasilającego
3,5m
Waga
6,2kg

Specyficzne kody

EAN
5901122700586
Nowy produkt

7 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodano Produkt do porównania