Zapraszamy do obejrzenia filmowej prezentacji produktu:

wiertnica.jpg

Wiertnica glebowa firmy AL-FA GD570 to idealne urządzenie do prac w ogrodzie i na budowie.
Pozwala w łatwy i wygodny sposób wywiercić otwory w ziemi pod sadzonki, słupki, przewody itp. 
Dzięki mocnemu silnikowi wiercenie jest szybkie i płynne a system odcinający silnik w razie utraty kontroli nad urządzeniem zapewnia bezpieczeństwo pracy.
Przekładnia napędu wykonana jest z tytanu, cechuje ją wysoka trwałość i wytrzymałość na duże obciążenia. Wiertła dołączone do zestawu zrobione są z wysokiej jakości stopów stali, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia.

Urządzenie posiada silnik dwusuwowy, silniki tego typu działają na mieszance benzyny 95 oktanów i oleju do mieszanki dla silników dwusuwowych. Wiertnica używana po raz pierwszy musi zostać dotarta za pomocą mieszanki benzyny i oleju w stosunku 1:25 późniejsza mieszanka którą należy stosować po dotarciu urządzenia to stosunek 1:40

Zestaw zawiera Maskę ochronną, a samo urządzenie wyposażone zostało w wyłącznik awaryjny i solidne uchwyty. Wszystko to zapewnia wysokie bezpieczeństwo podczas użytkowania urządzenia.


Wiertnica została skonstruowana w taki sposób, aby mogła ją obsługiwać z powodzeniem jedna osoba. W przypadku potrzeby pracy we 2 osoby szerokie uchwyty pozwalają na komfortową i wygodną pracę 2 osób przy urządzeniu.


Wysokiej jakości gaźnik i pozostałe elementy silnika sprawiają że odpalanie wiertnicy jest bezproblemowe za każdym razem gdy chcemy jej użyć. 
Dzięki prostemu mocowaniu uchwytów do urządzenia można je bez problemu zdemontować co znacząco wpływa na łatwość magazynowania oraz transportowania urządzenia. Całość zestawu dopełniają 3 wiertła o różnych średnicach.

Świder wiertnica glebowa 6HP + 3 wiertła + Sprężyna

  • Wiertnica
  • 3 wiertła (15/20/25cm x 80cm)
  • Zestaw kluczy do obsługi
  • Maska ochronna
  • Klucze imbusowe do regulacji
  • Instrukcja obsługi
0425

Dane Techniczne

Moc
6HP
Obroty
6500-7000rpm
Chłodzenie
Powietrzem
Pojemność zbiornika
1,2l
Emisja hałasu
112dB
Silnik
dwusuwowy
Pojemność silnika
52cm3
Ilość cylindrów
1
Waga
9,5kg

Specyficzne kody

EAN
5901122703501
Nowy produkt

Zobacz także

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodano Produkt do porównania