Filmowa prezentacja produktu - zapraszamy do obejrzenia:

SUPER NOWOCZESNY WIELOZADANIOWY LASER KRZYŻOWY 4 x 360º Z FUNKCJĄ SAMOPOZIOMOWANIA - WYSOKA PRECYZJA, DUŻY ZASIĘG I NIEZAWODNOŚĆ DZIAŁANIA.

LASER ALNL4DG TO NASZA ABSOLUTNA NOWOŚĆ - 16 LINII DO PRECYZYJNEGO POZYCJONOWANIA. IDEALNY PRZY PRACACH REMONTOWO-BUDOWLANYCH. Doskonale sprawdzi się np. przy układaniu płytek, ścianek działowych, ustalaniu przebiegu instalacji, gniazd , przełączników itp.

NAJNOWSZY MULTI-LASER FIRMY AL-FA W SUPER WALIZCE Z NIEZWYKLE BOGATYM ZESTAWEM AKCESORIÓW ORAZ FUNKCJONALNYM STATYWEM - POLECAMY!

CHARAKTERYSTYKA NIWELATORA:

o wielozadaniowość i precyzyjność - 4 płaszczyzny laserowe (360°), 16 linii do dokładniejszego pozycjonowania,

o dokładność i niezawodność - wyraźna wiązka zielonego lasera zapewnia komfortową pracę w każdych warunkach, laser umożliwia pracę z dokładnością ±2 mm/7 m,

o funkcja samopoziomowania - laser ALNL4DG po włączeniu sam się poziomuje się i jest gotowy do pracy,

o wygodna i łatwa obsługa - intuicyjny w użyciu panel sterowania + pilot do mobilnego sterowania,

o bezpieczne mocowanie - kilka rodzajów uchwytów umożliwia przymocowanie lasera na zadanych wysokościach, nawet w trudnych warunkach, a platforma                        podnosząca umożliwia precyzyjne dostosowanie dolnej wiązki lasera,

o akumulatorowe zasilanie - ekonomiczna bateria litowo-jonowa,

o materiały odporne na uszkodzenia- urządzenie jest wytrzymałe i sprawdzi się w trudnych warunkach, IP54,

o lekki aluminiowy statyw - szybka blokada nóg za pomocą zacisków.

Multilaser AL-FA ALNL4DG to wielozadaniowy laser krzyżowy 4D. Sprzęt wyznacza na ścianie idealnie spoziomowane linie odniesienia (poziome i pionowe), które wspierają wszelkie prace remontowo-budowlane. Laser posiada 4 głowice laserowe, co umożliwia użytkownikowi pracę z czterema płaszczyznami laserowymi - każda w zakresie 360°.

Intuicyjny i prosty w obsłudze panel sterujący pozwala na szybkie zarządzanie funkcjami, w tym precyzyjne wpasowanie wiązki.

Dołączone do zestawu uchwyty pozwalają na bezpieczne zamocowanie lasera w różnych warunkach i na różnych wysokościach. Natomiast platforma podnosząca (winda laserowa) umożliwia precyzyjne dostosowanie dolnej wiązki lasera.

W zestawie z laserem otrzymują Państwo lekki aluminiowy statyw z wysięgnikiem. Minimalna wysokość statywu to 54cm, maksymalna 145cm. Zaciski mimośrodowe pozwalają na szybkie rozkładanie i składanie nóg statywu, jednocześnie dobrze je blokując. Głowica statywu 5/8", w zestawie jest również adapter z 5/8" na 1/4".

W ZESTAWIE:

o Multi Laser krzyżowy 4D ALNL4DG,

o pilot do sterowania,

o zestaw uchwytów (widoczne na zdjęciu),

o platforma podnosząca (winda laserowa),

o statyw aluminiowy,

o akumulator + ładowarka,

o walizka,

o instrukcja.

2247

Dane Techniczne

Temperatura pracy
-5°C - +50°C
Klasa izolacji
IP54
Maksymalny zasięg
25 m średnicy
Klasa bezpieczeństwa lasera
2
Długość fali lasera
532nm
Dokładność pomiaru
±2 mm/10 m
Czas pracy ciągłej
do 5 godzin
Zakres samopoziomowania
± 2° (wyrównanie nachylenia), linie laserowe zostaną wyłączone jeśli kąt nachylenia przekracza zakres nachylenia większy niż określony
Gwint do mocowania statywu
1/4" ( + adapter 5/8")

Specyficzne kody

EAN
5901122713883

7 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodano Produkt do porównania