Kompresor bezolejowy 6L MOC I PRECYZJA Sprężarka 2 tłoki Reduktor Odwadniacz

ALAC6 LO Bezolejowy kompresor, 6 litrów, Dwutłokowa Sprężarka z Reduktorem Ciśnienia i Odwadniaczem – Twoje nowe narzędzie do efektywnej pracy i róznorodnych zastosowań!

Odkryj moc i niezawodność w jednym – kompresor bezolejowy ALAC6 LO marki ASAKA - idealny towarzysz w Twojej warsztatowej przestrzeni!

Nasz nowoczesny Kompresor bezolejowy ALAC6 LO marki ASAKA to niezawodność, wydajność, komfort i bezpieczeństwo użytkowania: 

✔️ Moc i Wydajność ✔️ Bezolejowa Technologia✔️ Bezobsługowa 2-tłokowa sprężarka ✔️ 2 czytelne manometry ✔️ Reduktor ciśnienia z odwadniaczem ✔️ 6 litrowa pojemność zbiornika ✔️ Kompaktowy Design ✔️ Cicha Praca ✔️ Różnorodne zastosowanie

✅ Moc i Wydajność: 

Zapomnij o ograniczeniach. Dzięki dwutłokowej konstrukcji, nasz kompresor ALAC6 LO gwarantuje optymalną wydajność i moc sprężania, dostarczając jednocześnie niezawodne ciśnienie powietrza. Bez problemu sprosta wymaganiom nawet najbardziej intensywnych zadań.

Bezolejowa Technologia: 

Innowacyjny design bez oleju to gwarancja czystego i suchego sprężonego powietrza. Oszczędzaj czas i pieniądze, unikając konieczności częstej konserwacji i utrzymania. Teraz możesz skupić się wyłącznie na swojej pracy!

✅ Dwutłokowa Sprężarka:

Unikalna konstrukcja dwutłokowej sprężarki zapewnia wysoką wydajność oraz gwarantuje bezobsługową i długotrwałą pracę.

✅ Czytelne Manometry:

Zapomnij o niepewności! ALAC6 LO posiada dwie czytelne mierniki ciśnienia, umożliwiające łatwe monitorowanie i dostosowanie parametrów pracy.

 Reduktor Ciśnienia i Odwadniacz: 

Wbudowany reduktor ciśnienia dostosuje pracę sprężarki do różnorodnych narzędzi, a skuteczny odwadniacz utrzyma powietrze suchym, zwiększając trwałość narzędzi i poprawiając jakość projektów.

✅ Kompaktowy Design: 

ALAC6 LO został zaprojektowany z myślą o praktyczności i wygodzie. Dzięki kompaktowym wymiarom, łatwo znajdzie swoje miejsce nawet w niewielkich warsztatach czy garażach. Mobilność to klucz – przenoś go tam, gdzie go potrzebujesz!

✅ Cicha Praca:

Niech praca stanie się przyjemnością dzięki niskiemu poziomowi hałasu. ALAC6 LO działa sprawnie i cicho, umożliwiając skupienie się na wykonywaniu swojej pracy.

✅ Zastosowanie:

Idealny do zastosowań domowych, rzemieślniczych oraz hobbystycznych. Pracuj sprawnie z narzędziami pneumatycznymi, maluj, pompuj opony – ALAC6 LO to wszechstronne narzędzie do wielu zadań!

2787

Dane Techniczne

Zasilanie
230V~50Hz
Moc
0,55kW
Pojemność zbiornika
6 litrów
Maksymalne ciśnienie
8 bar
Wydajność
150l/min
Emisja hałasu
80dB
Ilość cylindrów
2 x 63,7mm
Waga
15kg

Specyficzne kody

EAN
5901122717065

Zobacz także

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodano Produkt do porównania