NOWY PROFESJONALNY KLUCZ PNEUMATYCZNO-UDAROWY FIRMY ALFA - MARKI SPRAWDZONEJ I DOCENIONEJ PRZEZ WIELU NASZYCH KLIENTÓW!
KLUCZ PNEUMATYCZNY ALAIW85 - MOCNY, SZYBKI I NIEZAWODNY - DOSKONAŁE WYPOSAŻENIE KAŻDEGO WARSZTATU JAK I PRZYDOMOWEGO GARAŻU.
Z NASZYM KLUCZEM PNEUMATYCZNYM WYMIANA KÓŁ PRZEBIEGNIE SZYBKO, SPRAWNIE I BEZPIECZNIE.

Klucz pneumatyczno - udarowy ALAIW85  to wydajne narzędzie, przeznaczone do prowadzenia prac w zakładach wulkanizacyjnych jak i w warunkach domowych. Bardzo dobrze nadaje się do odkręcania jak i dokręcania śrub kół różnego rodzaju pojazdów mechanicznych, maszynach oraz wielu innych.

Konstrukcja urządzenia została dostosowana do maksymalnego wykorzystania sprężonego powietrza. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać prędkość obrotową do 7000rpm, a także moment obrotowy 310Nm.

Dodatkowo zastosowano w nim 4 stopniową regulację dokręcania, która czyni klucz bardziej elastycznym oraz pozwala go dostosować do swoich wymagań. Klucz posiada także przełącznik obrotów prawo-lewo. Obudowa urządzenia została wykonana w całości z metalu, co sprawia, że jest ona bardzo odporna na uszkodzenia i zużycie. System antywibracyjny zapewnia komfort pracy i znacznie redukuje wibracje przenoszone na ręce operatora. Odpowiednio wyprofilowana rękojeść pozwala na pewny chwyt oraz odpowiednie manewrowanie urządzeniem nawet w ciasnych zakamarkach.

Zastosowany w urządzeniu udar typu TWIN HAMMER znacząco poprawia komfort i ergonomię pracy, co za tym idzie pozwala na szybsze i efektywniejsze odkręcanie i dokręcanie śrub. Dzięki swojej uniwersalności stanowi doskonałe uzupełnienie warsztatów. Klucz wyposażony został w przyłącze 1/2", co pozwala na stosowanie uniwersalnych, łatwo dostępnych nasadek w każdym rozmiarze.

W zestawie z kluczem otrzymują Państwo zestaw nasadek w rozmiarze: 9, 10, 11, 13, 14, 17, 19, 22, 24, 27 mm oraz przedłużkę, która pozwoli dotrzeć do trudniej dostępnych śrub.

Klucz wraz z akcesoriami został zapakowany w trwałą walizkę z tworzywa sztucznego, która ułatwia przechowywanie i przenoszenie narzędzi.

1972

Dane Techniczne

Obroty
7000 rpm
Ciśnienie robocze
9 bar
Maks. moment obrotowy
310Nm
Rozmiar trzpienia
1/2"
Regulacja w obie strony
4-stopniowa
Wlot powietrza
1/4"
Zużycie powietrza
228 L/min

Specyficzne kody

EAN
5901122711452
Nowy produkt

2 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodano Produkt do porównania