PROFESJONALNA  MOCNA I PRECYZYJNA  BRUZDOWNICA FIRMY AL-FA - marki sprawdzonej i docenionej przez wielu naszych klientów.

BRUZDOWNICA ELEKTRYCZNA ALBR37:

  • regulacja szerokości bruzdy,

  • systemem zraszania tarcz oraz

  • wyłącznik bezpieczeństwa PRCD z wtyczką

BRUZDOWNICA AL-FA - MOC, PRECYZJA, TRWAŁOŚĆ, KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA!

Bruzdownica to urządzenie, które znacząco ułatwia i przyspiesza wykonywanie kanałów pod przewody i rury w betonie. Solidna i ergonomiczna konstrukcja wraz z systemem uchwytów powoduje, że bruzdownica AL-FA jest niezwykle poręczna, komfortowa i bezpieczna w użyciu.

Dodatkowym atutem jest obracana rękojeść, która pozwala na łatwiejsze manewrowanie urządzeniem oraz umożliwia dostosowanie pozycji chwytu do warunków pracy.

Tarcze są montowane na jednym wale, a odstęp między nimi jest regulowany przy użyciu podkładek, dzięki czemu sami decydujemy o grubości bruzdy jaką chcemy uzyskać. W zestawie z bruzdownica otrzymują Państwo 7 tarcz, co pozwoli na szeroki wybór ustawienia grubości bruzdy.

Do bruzdownicy dołączony został również system zraszania tarcz wraz z pompką i wężykiem, który delikatnie schładza tarcze podczas cięcia jak i znacznie ogranicza wytwarzanie pyłów podczas pracy.

Oferowana bruzdownica wyposażona została także w laser ułatwiający precyzyjne ciecie oraz  wyłącznik bezpieczeństwa PRCD z wtyczką.

Bruzdownica wraz z całym osprzętem dostarczana jest w trwałej i wygodnej walizce co ułatwia transport i przechowywanie urządzenia.

1978

Dane Techniczne

Zasilanie
220V~50Hz
Moc
2700W
Obroty
5000rpm
Maks. głębokość cięcia
41mm
Szerokość cięcia
max. 42mm
Waga
5kg
Średnica tarczy
130mm

Specyficzne kody

EAN
5901122711537
Nowy produkt

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodano Produkt do porównania