Wiertarka udarowa ID233 1050W

Wiertarka udarowa ID233 1050W

94,00 zł

Produkt nr: 0267

Producent:

Dostępność: Dużo

Dane techniczne:

Zasilanie - 230V~50Hz
Moc - 1050W
Obroty - 0-2800rpm
Udar na minutę - 0-44800
Maks. średnica wiercenia - 13/10/30 mm (beton/stal/drewno)
Waga - 2,5kg

Informacje o produkcie:

Wiertarka udarowa to niezwykle przydatne narzędzie w każdym gospodarstwie domowym. Znajdzie swoje zastosowanie zarówno przy remontach, jak i przy codziennych pracach związanych z naprawami oraz majsterkowaniem. Z powodzeniem sprawdzi się również na budowach i w warsztatach.

Obudowa urządzenia wykonana została z niezwykle twardego i odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego. Rękojeść została pokryta materiałem antypoślizgowym, a zamontowany w niej włącznik posiada regulację obrotów oraz dźwignię zmiany obrotów Prawo-Lewo. Dodatkowa rękojeść umiejscowiona została blisko głowicy wiertarskiej dzięki czemu zapewnia pewny chwyt oraz precyzyjną obsługę wiertarki.

Głowica wiertarska wykonana została w całości z metalu, dzięki czemu jest solidna i mocna. Zastosowany ogranicznik głębokości oraz regulacja obrotów we włączniku pozwalają na pełną kontrolę nad urządzeniem w czasie pracy.

Wiertarka może pracować w trybie wiercenia i kucia, które są ustawiane dużym przełącznikiem w górnej części urządzenia. Funkcja udaru jest niezwykle przydatna i pożądana w tego typu urządzeniach. Pozwala ona na łatwiejsze i szybsze wykonywanie odwiertów w betonie lub kamieniu. Dzięki możliwości wyłączenia udaru urządzenie staje się uniwersalne, ponieważ może służyć także do drewna, tworzyw sztucznych itd.

W rękojeści zamontowana została dioda sygnalizująca podłączenie urządzenia do źródła zasilania. Sercem urządzenia jest silnik o mocy 1050W, gwarantujący bezproblemową pracę nawet z twardymi materiałami oraz pod dużym obciążeniem.

Wiertarka udarowa ID233 1050W:

  • Wiertarka udarowa
  • Uchwyt prowadzący
  • Klucz
  • Ogranicznik głębokości odwiertu
  • Zapasowe szczotki
  • Instrukcja obsługi


Dostępne akcesoria: