Przecinarka stołowa do płytek ALSM15 1500W

Przecinarka stołowa do płytek ALSM15 1500W

176,00 zł

Produkt nr: 1114

Producent:

Dostępność: Dużo

Dane techniczne:

Zasilanie - 230V~50Hz
Moc - 1500W
Obroty - 2950rpm
Maks. głębokość cięcia przy 90º - 34mm
Wymiary tarczy - 180mm
Wymiary stołu roboczego - 395mm x 385mm

Informacje o produkcie:

Przecinarka do płytek, glazury, gresu, terakoty itp. to praktyczne urządzenie do precyzyjnego cięcia wielu materiałów. Duża tarcza i mocny silnik zapewniają komfort i szybkość pracy oraz gwarantują pewne cięcie bez uszczerbków na materiale.

Dzięki konstrukcji urządzenia można przycinać płytki standardowo, pod kątem (na płasko), a także w "karo". Stół roboczy wykonany w wysokiej jakości materiałów odpornych na ścieranie oraz uszkodzenia i zapewnia gładkie przemieszczanie materiału po stole roboczym. Przecinarka jest łatwa do przenoszenia i prosta w użyciu. Dzięki mocnemu silnikowi nadaje się również do przycinania paneli, drewna itp.

Zastosowanie pojemnika na wodę umożliwia obok cięcia na sucho także cięcie na mokro, co jest niezwykle komfortowe, a wręcz niezbędne przy niektórych materiałach. Urządzenie znajdzie swoje zastosowanie nie tylko przy małych pracach w domu ale także na budowach i przy dużych remontach. Konstrukcja przecinarki umożliwia także bardzo szybką zmianę tarczy i dostosowanie urządzenia do przecinania innego materiału. 

W zestawie znajduje się tarcza diamentowa o średnicy 180mm gwarantująca szybkie i precyzyjne cięcie nawet najbardziej wymagających materiałów!