Podnośnik motocyklowy 500kg

Podnośnik motocyklowy 500kg

1 000,00 zł

Dostępność: Dużo

Dane techniczne:

Udźwig - 500kg
Wysokość podnoszenia - 95-400mm
Wymiary stopek - 55x55mm
Maks. rozstaw stopek - 370mm

Informacje o produkcie:

Podnośnik motocyklowy to niezbędne wyposażenie w garażu każdego miłośnika jednośladów, a także w warsztatach, komisach oraz wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba szybkiego i skutecznego podniesienia maszyny. Podnośnik znajdzie zastosowanie przy czyszczeniu, konserwacji a także serwisowaniu motocykli. Dzięki niemu podstawowe czynności takie jak wymiana klocków, smarowanie łańcucha, demontaż kół pojazdu i wiele innych staną się proste i przyjemne.

Urządzenie zostało wykonane z niezwykle trwałych i odpornych na obciążenia materiałów. Zastosowanie do produkcji stali wysokogatunkowej pozwala na zapewnienie wysokiej stabilności, co przekłada się na bezpieczeństwo zarówno pojazdu, jak i osoby obsługującej podnośnik. Dzięki odpowiedniej konstrukcji i zastosowanym materiałom podnośnik jest w stanie podnieść i utrzymać obciążenie do 500kg! Urządzenie do podnoszenia obciążenia wykorzystuje mechanizm oparty na śrubie, bez elementów hydraulicznych, co przekłada się na wysoką niezawodność. Prostota konstrukcji stanowi o bezawaryjności urządzenia.

Podnośnik w stanie złożonym posiada niewielkie wymiary, co znacząco ułatwia jego przechowywanie i transportowanie. Po rozłożeniu jego wysokość dochodzi do 400mm, co w połączeniu z niewielką wagą stawia go na czele w swojej klasie. Podnośnik jest urządzeniem niezwykle uniwersalnym, nada się do podnoszenia większości maszyn. Dzięki regulowanym stopkom w 2 płaszczyznach (na boki i w gwincie) z łatwością można go dopasować do swojego pojazdu. Producent przewidział także możliwość przymocowania podnośnika do podłoża na stałe, co z pewnością przyda się w przypadku warsztatów!

W sprzedaży posiadamy również innego rodzaju podnośniki, stojaki i wiele innych sprzętów warsztatowych, przeznaczonych nie tylko dla motocykli!