Podnośnik - stojak motocyklowy 400kg - tył

Podnośnik - stojak motocyklowy 400kg - tył

121,00 zł

Dostępność: Dużo

Dane techniczne:

Wysokość całkowita - 350mm
Udźwig - 400kg
Rozstaw mocowania - 230-380mm
Średnica rur konstrukcji - 32mm

Informacje o produkcie:

Podnośnik motocyklowy to niezbędne wyposażenie w garażu każdego miłośnika jednośladów, a także w warsztatach, komisach oraz wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba szybkiego i skutecznego podniesienia tyłu maszyny.

Urządzenie zostało wykonane z niezwykle trwałych i odpornych na obciążenia rur stalowych o średnicy 32mm, dzięki czemu cała konstrukcja jest sztywna i niezawodna. Konstrukcja została pokryta powłoką ochronną w kolorze czerwonym, co zapewnia odporność na trudne warunki w jakich będzie pracować.

Solidne poliamidowe koła zapewniają wygodę użytkowania oraz gwarantują bezawaryjność konstrukcji. Stojak jest uniwersalny, pasuje do praktycznie każdego motocykla. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnych uchwytów, które idealnie dopasowują się do większości motocykli. Uchwyty regulowane są w szerokim zakresie od 230 do 380mm, a ich ustawienie jest niezwykle proste i intuicyjne.

Rękojeść została odpowiednio wyprofilowana w taki sposób, aby chronić ręce osoby obsługującej podnośnik - rękojeść nigdy nie dotyka podłoża! 

Zastosowanie najwyższej jakości materiałów oraz odpowiednia konstrukcja pozwalają na unoszenie i podtrzymywanie obciążenia do 400kg!

W sprzedaży posiadamy różnego rodzaju podnośniki, stojaki i wiele innych sprzętów warsztatowych, przeznaczonych nie tylko dla motocykli!