Spalinowa piła łańcuchowa to urządzenie niezwykle przydatne w każdym gospodarstwie domowym i nie tylko. Dzięki użyciu silnika spalinowego o dużej mocy do zasilania urządzenia, można go używać wszędzie, gdzie zaistnieje taka potrzeba, a do jego uruchomienia nie jest potrzebna energia elektryczna, a co za tym idzie przewody, przedłużacze itp.

Sercem piły jest silnik spalinowy dysponujący mocą maksymalną 4.9HP, dzięki czemu urządzenie radzi sobie nawet przy długotrwałej pracy w trudnych warunkach. Współpracujący z silnikiem gaźnik japońskiej konstrukcji jest bardzo dokładnie wykonany i pozwala cieszyć się poprawną pracą urządzenia przez długi czas. Obudowa silnika została odlana z aluminium, co zapewnia jej odporność na temperaturę i przeciążenia. Silnik posiada pojemność skokową 52cm3 oraz chromowany cylinder, dzięki czemu możliwa jest długa i bezawaryjna praca piły.

Obudowa piły została wykonana z niezwykle trwałego i odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego. Odpowiednio wyprofilowana rękojeść posiada wygodną manetkę obsługującą gaz oraz element u dołu chroniący ręce osoby obsługującej. Piła posiada system antywibracyjny oraz ergonomiczną, pokrytą gumą rękojeść górną, pozwalającą na pewny chwyt oraz wygodną pracę.

W pile zastosowane zostało sprzęgło odśrodkowe, które pozwala zapewnić bezpieczeństwo oraz wygodę. Takie rozwiązanie pozwala również na precyzyjne i bezawaryjne przeniesienie napędu silnika na łańcuch tnący.

Urządzenie posiada szybko reagujący hamulec bezpieczeństwa oraz system automatycznego smarowania łańcucha. W połączeniu z odpowiednim wyważeniem piły i ergonomicznym, wygodnym uchwytem, jest to idealne urządzenie nawet do dłuższych prac. Piła łańcuchowa bez problemu poradzi sobie z pracami porządkowymi w ogrodzie, na działce, przycinania gałęzi, a także z pocięciem drewna do pieca lub kominka. Piła jest niezwykle mocna i funkcjonalna.

W sprzedawanym egzemplarzu otrzymują Państwo w standardzie prowadnicę w rozmiarze 18" z łańcuchem tnącym!

Piła spalinowa Pilarka 500mm 4,9 HP GC540:

  • Piła spalinowa
  • Klucze do obsługi
  • Pilnik
  • Pojemnik do sporządzania mieszanki
  • Osłona prowadnicy
  • Instrukcja obsługi
  • Prowadnica 18
1419

Dane Techniczne

Moc
4,9KM
Obroty
3000rpm
Chłodzenie
Powietrzem
Długość prowadnicy
500mm
Skok łańcucha
0,325"
Silnik
dwusuwowy

Specyficzne kody

EAN
5901122700753
Nowy produkt

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodano Produkt do porównania