Pilarka ręczna tarczowa ALCS215 2150W

Pilarka ręczna tarczowa ALCS215 2150W

186,00 zł

Produkt nr: 0904

Producent:

Dostępność: Dużo

Dane techniczne:

Zasilanie - 230V~50Hz
Moc - 2150W
Obroty - 4700rpm
Maks. kąt odchylenia od pionu - 0-45º
Wymiary tarczy - 190mm x 30mm

Informacje o produkcie:

Pilarka ręczna ALCS215 służy do cięcia wzdłużnego, poprzecznego w linii prostej lub pod kątem drewna oraz wyrobów drewnopodobnych. Jest to urządzenie niezbędne w warsztatach, garażu majsterkowicza, a także przy remontach oraz do prac przydomowych. 

Urządzenie dzięki odpowiedniej konstrukcji oraz wyprofilowaniu jest niezwykle wygodne oraz precyzyjne. Pilarka posiada silnik elektryczny o mocy 2150W. Dzięki takiemu rozwiązaniu radzi sobie ona bez problemu z każdym powierzonym zadaniem, praca jest płynna i precyzyjna, urządzenie nie męczy się nawet podczas długiej pracy.

Pilarka wyposażona została w piłę widiową o średnicy 190mm. Maksymalna głębokość cięcia przy tej średnicy tarczy wynosi aż 63mm. Odpowiednia konstrukcja obudowy oraz osłon zabezpieczających daje możliwość uzyskania cięcia pod kątem 45°.

Obudowa silnika wykonana została z bardzo wytrzymałego, twardego tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz zużycie. Główna osłona tarczy jest metalowa (lekki stop aluminium) oraz wyposażona w odciąg, dzięki któremu do urządzenia może zostać podpięty odkurzacz warsztatowy. Pilarka spełnia wygórowane wymogi bezpieczeństwa dzięki zastosowaniu automatycznie otwierającej się osłony tarczy podczas cięcia materiału.

Pilarka wyposażona jest w laser zasilany z baterii co znacznie ułatwia precyzyjną, dokładną pracę z urządzeniem. Urządzenie posiada poręczny uchwyt, dzięki temu pilarkę trzyma się pewnie i wygodnie. 

GRATIS do każdego urządzenia druga tarcza widiowa o średnicy 190mm.

Pilarka ręczna tarczowa 2150W ALCS215:

  • Pilarka ręczna
  • 2x Piła tarczowa 190mm
  • Instrukcja obsługi