NOWA - PORĘCZNA I NIEZWYKLE FUNKCJONALNA WKRĘTARKA  AKUMULATOROWA FIRMY AL-FA - MARKI ZNANEJ I DOCENIONEJ PRZEZ WIELU NASZYCH KLIENTÓW.

Wkrętarka ALCD-21V z dwoma akumulatorami oraz pełnym zestawem niezbędnych akcesoriów.

WKRETARKA AL-FA  TO MOC, SZYBKOŚĆ I PRECYZJA DZIAŁANIA!

WKRĘTARKA AL-FA TO DOBRY WYBÓR!

Wiertarko wkrętarka firmy AL-FA ALCD-21V zasilana akumulatorami o napięciu 18V i pojemności 2.0Ah zapewnia komfort i wygodę pracy dzięki swojej mobilności i długiej pracy na jednym ładowaniu baterii. 

Wkrętarka akumulatorowa to niezwykle wygodne i praktyczne urządzenie przydatne przy montażu płyt gipsowo-kartonowych, skręcaniu mebli, pracy w drewnie oraz wierceniu w miękkich materiałach oraz wielu innych czynnościach.

Niezwykle trwałe akumulatory zasilające silnik wiertarki sprawiają, że jest ona wydajna przy pracach różnego typu, nawet tych wymagających. Konstrukcja urządzenia zapewnia pewny chwyt oraz bezpieczeństwo podczas użytkowania. 

Podświetlenie diodą LED znacznie ułatwia pracę po zmroku i w ciemnych zakamarkach.

Wkrętarka posiada hamulec zatrzymujący głowicę w momencie puszczenia włącznika, co zapewnia jeszcze większą precyzję i kontrolę nad urządzeniem.

Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w regulację momentu obrotowego z funkcją blokady sprzęgła, co pozwala na użycie go jako małej, poręcznej wiertarki. 

Wkrętarka wyposażona została w potencjometryczną regulację obrotów we włączniku oraz dwa biegi, dzięki czemu jest ona niezwykle uniwersalna oraz precyzyjna.

Zastosowana głowica samozaciskowa pozwala na szybki montaż wierteł i bitów od 0,8mm aż do 10mm. Natomiast dołączona do zestawu przedłużka pozwoli na pracę w ciasnych i trudno dostępnych miejscach.

W urządzeniu zastosowano akumulatory litowo jonowe (Li - Ion) dzięki czemu są one trwałe i skutecznie zasilają wiertarkę oraz nie posiadają efektu pamięci i nie niszczeją tak szybko jak stary typ akumulatorów NI-CD.

 Akumulatory posiadają funkcję szybkiego ładowania i wraz z dostarczaną ładowarką ładują się do pełna w ciągu 1 godziny!

Wraz z wkrętarka otrzymują Państwo bogaty zestaw akcesoriów, który pozwoli na natychmiastowe rozpoczęcie pracy.

Całość dostarczana w wygodnej walizce z tworzywa sztucznego, co znacząco ułatwia jej przechowywanie i transportowanie.

2074

Dane Techniczne

Obroty wkrętarka
0-450rpm / 0,1650rpm
Moc
21V
Uchwyt wiertarski
0-10mm
Pojemność akumulatorów
2ah
Ilość biegów
2

Specyficzne kody

EAN
5901122712053
Dodano Produkt do porównania